INDIÁN NYÁR 2017 – műtárgyszüret Pintéréknél

Élő aukció október 19-én csütörtökön 18.00-kor Budapesten, a Pintér Galériában!

Műtárgyfelvétel határideje: szeptember 30-ig.

Az élő árverést a Szüret- és az Indián Nyár jegyében tartjuk, borbemutatóval és egy kis vendéglátással összekötve!

Az árverésen való részvételt a korlátozott befogadóképesség miatt regisztrációhoz kötjük majd.

Aukciós kiállítás:
Pintér Galéria, Budapest, 1055. Budapest, Falk Miksa utca 10.
Nyitva tartás:
Október 9-től, minden nap 10.00-18.00 között (hétvégén is!)

Aukció:
Pintér Galéria
Időpontja:
Október 19-én, csütörtökön 18.00-kor
„Szüreti parti”: az árverést követően a Galériában
(Regisztráció szükséges)

Amennyiben nem tud személyesen részt venni az árverésen, úgy vételi megbízásait és telefonos licitre való jelentkezését az info@pinterantik.hu címre tudja eljuttatni október 19-én 15 óráig!

Jobbágyi Gaiger Miklós (1892 - 1959): Festőnő és múzsája (olaj, karton, 100 x 80 cm, j.j.l.: Jobbágyi Gaiger Miklós) Kikiáltási ár: 360.000 HUF