46

Carree, Michiel (1657-1727)

Itáliai táj alakokkal

Technika: olaj, vászon
Méret: 64 x 78 cm
j.b.l.: Michiel Carree 1683
http://en.wikipedia.org/wiki/Michiel_Carree
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft (12 211 EUR*, 13 215 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%