3

Antal Lóránt (1903-1975)

Itáliai tengerpart

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 69 cm
j. j. l.: Antal Lóránt 36
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%