61

Herrer Cézár (1868-1919)

Kalapos hölgy

Technika: olaj, vászon
Méret: 81 x 44 cm
j.b.l.: Herrer C. (a keret alatt)
Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 220 000 Ft