48

Frank Frigyes (1890-1976)

Kalapos önarckép

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 66 cm
j.b.l.: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%