Festmény, szobor (2)

44

Bárkák a kikötőben
Kövér Gyula
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
45

Rakodók
Kövér Gyula
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
46

Tisza
Mattioni Eszter
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
47

Cím nélkül – 2011/20
Szüts Miklós
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
48

Felhőárnyak - Koppenhága fölött
Gáti György
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
49

Fák között
Fehér László
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
50

Itatás
Foltin R. A.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
51

Parasztudvar
Kövesdy Géza
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
52

Disznópásztor
Csánky Dénes
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
53

Csíkmindszenti részlet, 1910-1914 között
Nagy István
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
54

Alba
Kondor Attila
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
55

E60 – Eső után
Kovács Lehel
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
56

Naplemente – Mussafah III.
Szabó Ábel
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
57

Falusi utca
Szigeti Jenő
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
58

Táborozók (1931)
Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
59

Erdélyi táj
Nagy István
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
60

Keresztelő Szent János prédikációja
itáliai festő XVII. század
Kikiáltási ár: 350 000 Ft
61

Mária taníttatása
Ismeretlen XVIII. sz. festő
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
62

Herkules válaszúton
Kovács Mihály
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
63

Napóleoni háborúk
Adam, Jean Victor
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
64

Ház a folyóparton
Áldor János László
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
65

Fiúportré
Magyar festő, XIX. század
Kikiáltási ár: 90 000 Ft
66

Munkácsy után - Vihar a pusztán
Bihari Sándor
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
68

Butéliák
Schéner Mihály
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
69

Baba forma
Fadrusz János
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
70

Szent család
Remsey Jenő György
Kikiáltási ár: 180 000 Ft