437

Wagner jelzéssel

Karaván

olaj, vászon, 77 x 109 cm
j.j.l.: Wagner
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%