Kassai antik ezüst teáskanál 2 db

92

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 38 g
jelzett: Kassa, 1844 fémjel, KF (Carolus Frölich) mesterjegy
Kikiáltási ár: 8 000 Ft (26 EUR*, 28 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 8 000 Ft