40

Bíró Antal (1907-1990)

Kavalkád

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 90 cm
j.j.f.: Biro 5. 8. 1959 Antal
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 185 000 Ft