83

Kunwald Cézár (1870-1947)

Keleti jelenet

olaj, vászon, 71 x 50 cm, j.b.f.: Kunwald C. 1907
Kikiáltási ár: 320 000 Ft (1 028 EUR*, 1 113 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
festmény