17

Nádler Róbert (1858-1938)

Kenese

Technika: akvarell, papír
Méret: 16 x 25 cm
j.b.l.: Nádler Róbert
HUF 170 000 — 220 000
EUR 546 — 707
USD 591 — 765

Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%