Képóra - Hunyadiak hőskora
Képóra - Hunyadiak hőskora
Képóra - Hunyadiak hőskora
Képóra - Hunyadiak hőskora

50

Képóra - Hunyadiak hőskora

aranyozott keret, olaj, fém lap, 110 x 108 cm, negyedütős szerkezet, a szerkezet nem működik
zománc számlap jelzett: Anton Ecker in CR. Kanicha

Kikiáltási ár: 800 000 Ft (2 571 EUR*, 2 782 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%