8

Bálint Endre (1914-1986)

Kereszt

Technika: litográfia, papír
Méret: 20 x 35,5 cm
j.j.l.: Bálint 1969-83, j.b.l.: Kereszt, j.k.l.: Erdész Lászlónak szeretettel
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%