236

Németh Miklós (1934-2012)

Két akt

Technika: olaj, karton
Méret: 110 x 70 cm
j.b.l.: PCSVM
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 40 000 Ft