Kétajtós barokk szekrény - Bedő hagyaték

74

fenyő alapon dió borítás, intarziaberakás,
készült XVIII. sz. vége, osztrák,
217 x 182 x 62 cm,
védett bútor
(BE-180)
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft (6 427 EUR*, 6 955 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%