128

Biai-Föglein István (1905-1974)

Kifőzde

akvarell, papír
34 x 45 cm
j.b.l.: Biai
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%