316

Vén Emil (1902-1984)

Kikötő

olaj, vászon, 60 x 80 cm, j.b.l.: Vén
Kikiáltási ár: 800 000 Ft (2 571 EUR*, 2 782 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%