20

Wigand, Balthasar (1771-1846)

Kilátás Pestre a Lánchíddal (Aussicht von Pesth mit der Kettenbrücke)

akvarell, papír
17 x 21 cm
j.j.l.: Wigand
Kikiáltási ár: 270 000 Ft (868 EUR*, 939 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%