1

A. Tóth Sándor (1904-1980)

Kiscserkész (A tűz őrzője) (1935)

Technika: olaj, vászon
Méret: 56 x 65 cm
j.j.l.: A. Tóth S.
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft (11 247 EUR*, 12 172 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%