84

László Dániel (1976)

Kislányom a Gellért hegyen

olaj, vászon, 80 x 60 cm, j. a hátoldalon: László 2012 máj., B.B.1.

K: Sensaria Nyitott műterem, Budapest (2012)
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
PSG tétel
festmény