21

Boemm Ritta (1868-1948)

Kisleány

Technika: akvarell, papír
Méret: 44 x 34 cm
j.j.l.: Boemnm Ritta
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%