Schön Adolph: Kisleányportré

1

Schön Adolph

Kisleányportré

Technika: akvarell, ceruza, papír
Méret: 16,5 x 12 cm
j.j.l.: Ad. Schön, 1851
HUF 60 000 — 80 000
EUR 193 — 257
USD 209 — 278

Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%