Klasszicista stílusú szalongarnitúra

37

faranyozott, faragott fa, eredeti állapotban,
asztal: 76 x 70 cm,
kanapé: 114 x 160 x 60 cm,
szék (3 db): 117 x 56 x 60 cm,
készült a 20. században
(569)
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%