Klinkosch ezüst tálca

28

Klinkosch ezüst tálca

800-as finomságú ezüst, 828 g, 32,5 x 25 cm, jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel, J.C. Klinkosch és Mayerhoffer mesterjegy
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
ezüst