5

Gorka Géza (1895-1971)

Kolibris kínáló

Technika: mázas kerámia
Méret: 14 x 18 cm
jelzett: masszába karcolt GNV Gorka márkajelzés, restaurált
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%