Kolozsvári antik ezüst tányér

79

Kolozsvári antik ezüst tányér

13 latos antik ezüst, 23 cm, jelzett: Kolozsvár, XIX. Század eleje, Szathmári mesterjegy
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%