29

Compton Edward Harrison

Königspitze, 1904

akvarell, papír, 205 x 325 mm, j.b.l.: E. Harrison Compton 04
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%