103

Kassák Lajos (1887-1967)

Konstruktivista kompozíció

szitanyomat, papír
66 x 49 cm
j.b.l.: 100/200
j.j.l.: KL 1923 Kassák
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%