Kronstadt - Brasov/Brassó

9

Kronstadt - Brasov/Brassó

Kiadó: Verlag der Buchhandlung Hiemesch
Aranyozott kiadói egész vászonkötés
17 oldalon 34 középület fotója
Magyar, Német, Román nyelven
Kikiáltási ár: 8 000 Ft (26 EUR*, 28 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 12 000 Ft