656

Végh Gusztáv (1889-1937)

Külváros

Technika: rézkarc, papír
Méret: 8,5 x 5,5 cm
j.n., ceruzával: j.b.l.: 30/01
Kikiáltási ár: 12 000 Ft (39 EUR*, 42 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%