56

Devil, Naomi (1987)

La Muralla Roja III.

Technika: olaj, vászon
Méret: 130 x 130 cm
j.j.l.: N 2018
Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 767 EUR*, 1 913 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2018/04/22 20:00