26

Balla Béla (1882-1965)

Ladik

Technika: olaj, vászon
Méret: 35 x 50,5 cm
j.b.l.: Balla Béla
HUF 390 000 — 510 000
EUR 1 253 — 1 639
USD 1 356 — 1 774

Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%