37

Basch Andor (1885-1944)

Leány fácánnal

Technika: olaj, vászon
Méret: 74 x 60 cm
j.j.l.: Basch 36
HUF 370 000 — 470 000
EUR 1 189 — 1 510
USD 1 287 — 1 634

Kikiáltási ár: 260 000 Ft (835 EUR*, 904 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%