351

Khoor József (1817-1880)

Leányka szamócával

olaj, vászon; 72x58cm
j.j.l.: Khoor J 1887
Kikiáltási ár: 320 000 Ft (1 028 EUR*, 1 113 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%