532

Prihoda János-Rippl-Rónai József után

Leányportré

Technika: színezett rézkarc, papír
Méret: 18 x 13,5 cm
j.b.l.: Prihoda, j.j.l.: Rónai
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%