Góra Orsolya: Lendület, lüktetés, energia, avagy dinamizmus, dübörgés, delírium

68

Góra Orsolya (1975)

Lendület, lüktetés, energia, avagy dinamizmus, dübörgés, delírium

olaj, vászon
30 x 30 cm (x8)
Kikiáltási ár: 350 000 Ft (1 125 EUR*, 1 217 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
PSG tétel