Lengyel ezüst kínálótál
Lengyel ezüst kínálótál

73

Lengyel ezüst kínálótál

Méret: 5 x 21 cm
200 g, jelzett: lengyel fémjel, JW mesterjegy
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%