117

Marton László (1925-2008)

Lenin büszt

bronz, gránit talapzaton; 68x46x32cm; jelzett: Marton
Talapzaton felírat: 1990 A szovjet csapatok kivonulása alkalmából
Munkácsy-díjas művész.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%