119

Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981)

Lenin büszt

bronz, vörösmárvány talapzaton, 20 cm,
jelzett: Olcsai Kiss Z.
Munkácsy-díjas művész.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft (48 EUR*, 52 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%