Londoni ezüst vázapár

25

Londoni ezüst vázapár

925-ös finomságú ezüst, 179 + 183 g, 16,5 cm, jelzett: London 1899-es fémjel, ? gyártójel
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
ezüst