20

Benczúr Gyula (1844-1920)

Lótanulmány, a Buda visszafoglalása c festményhez

olaj, vászon,
135 x 90 cm,
j.b.l.: BGy
Kikiáltási ár: 5 400 000 Ft (17 352 EUR*, 18 779 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%