35

Benczúr Gyula (1844-1920)

Lótanulmány, a "Budavár visszafoglalása" c. festményhez

Technika: olaj, vászon
Méret: 135 x 90 cm
j.b.l.: BGy
1890 körül
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft (12 211 EUR*, 13 215 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%