2

Bálint Endre (1914-1986)

Lovacska

litográfia, papír,
59 x 49 cm,
j.b.l.: Bálint 967
Kikiáltási ár: 22 000 Ft (71 EUR*, 77 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%