53

Tölgyes jelzéssel

Lovasfogat

Technika: olaj, vászon
Méret: 57,5 x 36,5 cm
j.b.l.: Tölgyes, Paris 1909
HUF 230 000 — 290 000
EUR 739 — 932
USD 800 — 1 009

Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%