Feiks Jenő: Lóverseny

118

Feiks Jenő (1878-1939)

Lóverseny

olaj, vászon, 59 x 72 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%