377

K. Wagner jelzéssel

Lóverseny

Technika: színes litográfia, papír
Méret: 28 x 70 cm
j.j.l.: K. Wagner
Kikiáltási ár: 32 000 Ft (103 EUR*, 111 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%