108

Légrády Sándor (1906-1987)

Magyar Posta 40 f - 1951 Május

akvarell, papír, 8,5 x 6,5 cm, j.j.l.: Légrády Sándor
Kikiáltási ár: 190 000 Ft (611 EUR*, 661 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
filatélia