112

Füle Mihály (1914-2005)

Magyar Posta 50 f – Erős néphadsereg békés termésünk őre

akvarell,papír, 11 x 16 cm, j.j.l.:Füle Mihály
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
filatélia