8

Magyar remekírók - Gyémánt kiadás (4 db)

KATONA József - Bánk bán. Dráma öt szakaszban a költő arczképével nyolczadik kiadás.
Bp. 1892. Franklin. 1 t. 234 p. 1 sztl. lev. Magyar remek-írók gyémánt kiadás 8. Kiadói dúsan aranyozott vászonkötésben, gyűjtői állapotban

Kölcsey Ferencz versei
A könyvhöz kapcsolódó név/nevek: Kölcsey Ferencz (Szerző)
Kiadó: Franklin-Társulat Magyar Irod. Intézet és Könyvnyomda
A kiadás helye: Budapest
A kiadás éve: 1889
Kötéstípus: Aranyozott egészvászon
Oldalszám: 216
Nyelv: Magyar
Megjegyzés: Készült a Franklin-Társulat nyomdájában. Ötödik kiadás.a költő arczképével

Kazinczy Ferencz versei
A könyvhöz kapcsolódó név/nevek: Kazinczy Ferencz (Szerző)
Kazinczy Gábor (Szerkesztő)
A kiadás helye: Budapest
A kiadás éve: 1895
Oldalszám: 248
Nyelv: Magyar
Megjegyzés: Nyomatta: Franklin-Társulat Magyar Irod. Intézet és Könyvnyomda, Budapesten.-a költő arczképével- Második kiadás.

Kisfaludy Sándor Gyula szerelme
Magyar Remekírók Gyémánt-kiadása
második kiadás,1889,
Budapest,Készült a Franklin-Társulat nyomdájában.
aranyozott,egészvászon kötésben,234 oldal

Kikiáltási ár: 8 000 Ft (26 EUR*, 28 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%