84

Basilides Barna (1903-1967)

Magyarok Nagyasszonya

olaj, vászon, 87 x 99 cm, j.j.l.: Basilides Barna 1940
Kikiáltási ár: 440 000 Ft (1 414 EUR*, 1 530 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%